ВО "Свобода"

ENG

21 жовтня 2016
Володимир Стаюра: Автоматичне поновлення договорів оренди - це стимул для підприємців Тернополя
Володимир Стаюра: Автоматичне поновлення договорів оренди - це стимул для підприємців Тернополя

21 жовтня 2016 року під час сесії Тернопільської міської ради депутати ухвалили очікуване багатьма підприємцями рішення - поновлення договорів оренди землі. Проєкт передбачає автоматичне продовження співпраці з орендарями, які не мають боргів або порушень у своїй діяльності.

"Такий крок є позитивним і стимулюватиме усіх підприємців дотримуватися закону та вчасно сплачувати оренду і податки", - переконаний депутат міської ради від ВО "Свобода" Володимир Стаюра. Обранець виступив під час попереднього обговорення проєкту та закликав депутатів підтримати рішення.

"Ця ініціятива дійсно є на часі, і шкода, що ми раніше її не запровадили, бо підприємці, які працюють в місті, представники малого та середнього бізнесу - це передусім податки, що залишатися в Тернополі. Я гадаю нам варто рухатися в цьому напрямку не тільки стосовно приватних підприємців, але й надавати такі самі права щодо комунального майна. Переконаний, що такі кроки жодним чином не суперечать законодавству, а тільки покращують його", - наголосив депутат Тернопільської міської ради Володимир Стаюра.

Рішення про поновлення договорів оренди землі після кількагодинного обговорення, уточнення та дискусій затвердили голосами більшости депутатського корпусу.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"