ВО "Свобода"

ENG

9 грудня 2016
Михайло Головко: Вимагаємо поставити на голосування законопроєкти, які дадуть поштовх розвитку економіки
Михайло Головко: Вимагаємо поставити на голосування законопроєкти, які дадуть поштовх розвитку економіки

Уряд Гройсмана продовжує політику попереднього уряду Яценюка, не маючи жодного наміру змінювати концепцію розвитку держави та економічну політику України. Про це 9 грудня 2016 року заявив у парламенті народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

За словами націоналіста, жодних позитивних змін в країні немає, хіба що отримують підтримку олігархи, у кишенях яких осідають субсидії. Навіть гучні заяви про підняття мінімальної зарплати достеменно не підкріплені інформацією про джерела отримання цих коштів.

"Ми неодноразово пропонували джерела, де можна взяти додаткові кошти для пожвавлення економіки, але нас не чують. Щоби збільшити надходження до б'юджету на 100-200 мільярдів гривень, необхідно затвердити лише кілька законодавчих ініціятив, запропонованих "Свободою": повернути капітали з офшорів, ліквідувати приватні монополії; повернути державі контроль над лотереями; зняти мито й ПДВ на завезення в Україну обладнання, яке не виробляється в державі, для створення нових робочих місць тощо.

"Свобода" вимагає поставити на розгляд парламенту ці законопроєкти, що дасть змогу переорієнтувати економіку, створити нові робочі місця, випускати продукцію з високою доданою вартістю та не бути сировинним придатком Европи", - зазначив Михайло Головко.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"