ВО "Свобода"

ENG

9 лютого 2017
Михайло Головко: Вимагаємо негайного перегляду тарифів на послуги ЖКГ
Михайло Головко: Вимагаємо негайного перегляду тарифів на послуги ЖКГ

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вважає нормативи на послуги житлово-комунального господарства антисоціяльними і несправедливими. Саме тому ми вимагаємо негайного їхнього перегляду. Про це 9 лютого 2017 року під час брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат від ВО "Свобода", член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Михайло Головко.

"Постанова уряду від 6 лютого № 51 про зниження соціяльних нормативів користувачів послугою житлово-комунального господарства вчергове зменшує кількість теплової енергії централізованого опалення для громадян. Зменшується кількість електричної енергії для індивідуального опалення, а також природного газу ‒ з 5, 5 кубів до 5 кубів. Фактично щопівроку уряд наступає на соціяльні потреби простих українців. Уряд Гройсмана продовжує політику уряду Яценюка: за два з половиною роки норми споживання для населення впали на 50%, а загальна їхня вартість у середньому зросла на понад 400%, а кількість субсидій ‒ у вісім разів", ‒ заявив свободівець.

Михайло Головко також навів цифру заборгованостей населення перед житлово-комунальним господарством, яке за останній рік зросло із 10 до 23 млрд грн.

"Усе більше українців не в змозі платити за послуги ЖКГ. Уряд встановлює стандарти, за яких українцям усе важче виживати. Водночас чиновники "Нафтогазу" та "Укргазвидобування" жирують і призначають собі астрономічну платню й багатомільйонні премії. Якщо нічого не зміниться ‒ влада доведе людей до масових заворушень", ‒ зазначив народний обранець.

Прес-служба ВО "Свобода"