ВО "Свобода"

ENG

23 лютого 2017
Михайло Головко: Економіка може отримати поштовх до розвитку лише за умови стабільної банківської системи
Михайло Головко: Економіка може отримати поштовх до розвитку лише за умови стабільної банківської системи

23 лютого 2017 року з парламентської трибуни народний депутат від ВО "Свобода" Михайло Головко повідомив, що депутати-націоналісти підтримають у першому читанні законопроєкт про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків.

За словами парламентаря, запропонований варіянт документа загалом позитивний і депутати повинні його підтримати, бо ситуація у банківському секторі нині є вкрай тривожною.

"Ситуація в банківському секторі має привернути увагу парламенту. Необхідно внести зміни в низку законів, які би врятували фінансовий сектор від повного краху. За останні роки діяльність очільниці НБУ Валерії Гонтаревої призвела до знищення більше ніж 80 банків, росту частки російських банків із 10% до 40%. Ця тенденція набирає все більших обертів, даючи можливість фінустановам держави-агресора впливати на фінансовий ринок нашої держави, національну економіку та курс гривні. Запропонований законопроєкт у цілому позитивний, бо дає змогу нашим банкам самостійно проводити капіталізацію та уберегтися від краху", ‒ зазначив Михайло Головко.

За його словами, економіка, бізнес можуть отримати поштовх до розвитку лише за умови довіри до банківської системи. "Без довіри до банківської системи цього не буде, це довели електронні декларації топових чиновників, зокрема голови НБУ, які засвідчили, що керівництво країни не зберігає заощадження в українських банках", ‒ додав свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"