ВО "Свобода"

ENG

21 березня 2017
Михайло Головко: Нацбанк позбавляє Тернопільщину інструментів стабілізації валютного ринку
Михайло Головко: Нацбанк позбавляє Тернопільщину інструментів стабілізації валютного ринку

Національний банк ліквідовує регіональне відділення в Тернопільській області. У зв'язку з цим втрачено оперативний контроль за дотриманням банками та фінансовими установами правил здійснення валютних обмінних операцій небанківськими фінансовими установами. Тернопільщина залишається без ефективного важелю врегулювання ситуації при нестабільності валютного ринку. Про це під час брифінгу в парламенті 21 березня 2017 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

Депутат зауважив, що ті функції, які мали представники регіонального відділення НБУ, допомагали контролювати стан валютного ринку. За словами націоналіста, це досить важливо, зокрема, для дрібного та середнього підприємництва, які часто здійснюють незначні валютно-обмінні операції.

"Громадськість категорично проти такого рішення. Обурюється ним і сам колектив відділення. З цього приводу я вже скерував декілька депутатських запитів і звернень. Ба більше, на сесії Тернопільської облради рішення Національного банку визнали поспішним і необґрунтованим. До того ж не розроблено нормативно-правової й матеріально-технічної бази, яка б урегулювала ситуацію. Тому ми вимагаємо скасувати рішення Нацбанку, яке шкодить інтересам громади Тернопільщини й завдає нашому краю суттєвих незручностей", ‒ заявив Михайло Головко.

Прес-служба ВО "Свобода"