ВО "Свобода"

ENG

23 березня 2017
Міні-садок для дітей з особливими потребами відкрили в Тернополі
Міні-садок для дітей з особливими потребами відкрили в Тернополі

Тернопільська організація "БебіКо", яка опікується "сонячними дітьми", розпочала роботу у новому приміщенні за адресою вул. Федьковича, 14. Це приміщення їм надала Тернопільська міська рада. Участь у відкритті закладу взяв очільник Тернополя свободівець Сергій Надал.

"БебіКо" сьогодні відвідує 20 діток із синдромом Дауна, аутизмом, частково з ДЦП. А у групі денного догляду, відповідно до законодавства, перебуває восьмеро маленьких тернопільців.

"Наша організація була заснована у 2010 році. У центрі проводяться і індивідуальні, і загальні заняття, а також є міні-садочок денного догляду, ‒ розповідає голова громадської організації Ольга Гордієнко. ‒ Ми вдячні очільнику Тернополя та міській раді за сприяння з приміщенням. Адже такий Центр необхідний для діток з особливими потребами та для їхніх батьків".

Нагадаємо, що робота Центру ‒ це соціяльний проєкт, який реалізовується спільно владою Тернополя та громадською організацією. Раніше центр працював у орендованій квартирі, за яку платили кошти самі громадські активісти. Коли закінчився термін оренди, вони звернулися до міської ради, яка ухвалила рішення надати для роботи цього центру спеціяльне приміщення.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"