ВО "Свобода"

ENG

10 квітня 2017
Олег Сиротюк: Прояв громадянської позиції не мають карати ударами кийок, ґратами чи переслідуваннями
Олег Сиротюк: Прояв громадянської позиції не мають карати ударами кийок, ґратами чи переслідуваннями

У понеділок, 10 квітня 2017 року, під час позачергового засідання Тернопільської обласної ради з ініціятиви фракції ВО "Свобода" було ухвалено рішення "Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби безпеки України щодо неприпустимости застосування сили під час мирних акцій протесту, протидії рейдерським захопленням та захисту конституційних прав громадян України".

"Прояв громадянської позиції не мають карати ударами кийок, ґратами чи переслідуваннями. Ми живемо у демократичній державі, де думка, позиція, інтереси українців мають бути передусім.

Неодноразово ми мали змогу спостерігати і в буквально на собі відчувати, що чинна влада не дотримується цих настанов та переконань, особливо тоді, коли українці виходять на мирні акції протесту, щоб висловити свою громадянську позицію. Звичайно, зручніше діялог із протестувальниками вести мовою кийка, зброї, рук та ніг, так зручніше для чинної влади. Однак так не має тривати надалі, це є неприпустимим явищем у цивілізованій країні! Тому, як і раніше, свободівці відстоюватимуть інтереси українців на всіх рівнях", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Тернопільській облраді Олег Сиротюк.

До слова, 52 обранці громади проголосували за рішення націоналістів у Тернопільській обласній раді.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"