ВО "Свобода"

ENG

3 лютого
Заява Тернопільської міської організації ВО "Свобода" щодо наруги над пам'ятником жертвам Голокосту у Тернополі
Заява Тернопільської міської організації ВО "Свобода" щодо наруги над пам'ятником жертвам Голокосту у Тернополі

Тернопільська міська організація ВО "Свобода" розцінює акт наруги над пам'ятником жертвам Голокосту в Тернополі як чергову спецоперацію російської агентури у гібридній війні проти України.

Цього разу ворог обрав мішенню патріотичний та націоналістичний Тернопіль, щоб сформувати нову "картинку" для пропаганди на телебаченні.

ТМО ВО "Свобода" переконана, що акт наруги над пам'ятником жертвам Голокосту був спланований російськими спецслужбами та здійснений завербованими ними людьми. Наголошуємо, що провокатори вже не вперше вдаються до такої варварської акції саме проти символу пам'яті замордованих німецькими нацистами євреїв.

На наше переконання, сьогоднішня наруга над монументом стала відповіддю на рішення міської ради Тернополя щодо вивішування революційних червоно-чорних прапорів поряд із державними, яке ініціював міський голова та депутатська фракція ВО "Свободи".

ТМО ВО "Свобода" звертається до Служби безпеки України з вимогою розслідувати факт наруги над монументом та не обмежуватися стандартною версію про невідомих хуліганів. Не припустимо, коли в Тернополі безкарно діють російські диверсійні групи.

Ми переконанні у тому, що російський агресор намагається створити в Тернополі новий "гібридний фронт". Сьогодні ворог нищить пам'ятники, символи та прапори. Якщо його не зупинити зараз ‒ завтра він буде знищувати тернополян.

Зі свого боку місцева організація ВО "Свобода" готова надати правоохоронцям всю необхідну допомогу для розслідування цього злочину.

Слава Україні!

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"