ВО "Свобода"

ENG

10 січня 2017
Міська влада Тернополя намагатиметься повернути місту історичне обличчя
Міська влада Тернополя намагатиметься повернути місту історичне обличчя

Однією з ключових новацій наступного року має стати повернення Тернополю його історичного обличчя. Про це розповів міський голова свободівець Сергій Надал. За його словами, Тернопіль поступово перетворюватимуть на затишне европейське місто, яким воно було до 1939 року.

Зокрема, найбільше реконструкцій заплановано у центральній частині міста. Серед обговорюваних ідей - відновлення міської Ратуші, зруйнованої під час Другої світової війни. Вона має стати цікавим туристичним об'єктом, новою туристичною перлиною Тернополя.

"На наступний рік заплановано провести капітальні ремонти в центральній частині міста. Збільшуємо кількість відпочинкових просторів, алей та парків. Відновимо пішохідні зони у Старому парку, облаштовуємо нові дитячі майданчики і місця відпочинку. Запланована повна реконструкція площі Бандери та вхід у парк Шевченка. Переконаний, що ці громадські простори стануть новою окрасою нашого міста. Цими масштабними реконструкціями ми поступово намагаємося повернути справжнє історичне обличчя центральній частині Тернополя. Плануємо провести реставрацію катера. Буде продовжено екологічні роботи з очистки тернопільського ставу", - повідомив очільник міста.

Разом із тим, за його словами, 2017 року триватиме виконання програм розвитку фізичної культури й мистецтва, програма термомодернізації, поновлення транспортної системи міста.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"