ВО "Свобода"

ENG

19 січня 2017
Тернопільські свободівці традиційно занурилися у крижану воду на свято Богоявлення Господнього
Тернопільські свободівці традиційно занурилися у крижану воду на свято Богоявлення Господнього

19 січня 2017 року, у день Богоявлення Господнього, тернопільські націоналісти на чолі з міським головою свободівцем Сергієм Надалом традиційно занурилися у крижану воду в "моржатнику", що у парку "Топільче".

"Відома українська колядка говорить, що саме третє свято приносить здоров'я, Є повір'я, що саме на Водохреще вода має цілющі властивості, саме тому в цей день священики освячують водойми і традиційно люди пірнають у холодну воду. Якою б вода не була холодною, вона все таки є приємною і ніжною, бо змиває увесь негатив, дає сили, здоров'я, натхнення для праці на увесь рік", - зазначив міський голова свободівець Сергій Надал.

"Купання на Водохреща - це важлива традиція, якої я дотримуюся уже більше 20 років, тож для мене це дуже символічно. Занурення в ополонку - це очищення святою водою, яке надихає на боротьбу. Сьогодні ми говорили з хлопцями, які торік пірнали в освячену воду на Донеччині, вони запевнили, що тернопільська вода краща! Зі мною сьогодні купався старший син Максим, який дотримується традиції впродовж десяти років", - розповів депутат міської ради від ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"