ВО "Свобода"

ENG

28 січня 2017
У Тернополі з ініціятиви свободівця Ігоря Бойчука на честь героїв Крут провели турнір із футзалу
У Тернополі з ініціятиви свободівця Ігоря Бойчука на честь героїв Крут провели турнір із футзалу

28 січня 2017 року з ініціятиви свободівця, заступника голови "Молодіжного методичного центру" Ігоря Бойчука було проведено турнір із футзалу на честь героїв, що загинули в бою під Крутами.

Участь у турнірі взяли команди "Галицькі Леви", "Молодіжний методичний центр", "Вікінг" та "Правий Легіон". Команда "Галицькі Леви" посіла почесне 3 місце, здобувши перемогу (6-2) над командою "Вікінг", та зазнала двох мінімальних поразок. "Вікінг" виборов срібні нагороди. "Золото" і загальну перемогу на турнірі дісталися команді "Правий легіон".

"Сьогодні нам випала чудова можливість вшанувати світлу пам'ять борців за волю та незалежність України, організувавши цей футзальний турнір та запросивши сюди молодь. Нам не потрібно забувати власну історію, бо хто її не знає - той не гідний називатись українцем. Дякую командам, які зголосилися взяти участь у турнірі. Були перемоги, поразки, навіть травми. Ми визначили переможця і окремо нагородили команди, які посіли призові місця. Ми і надалі будемо організовувати подібні заходи, щоби заохотити молодь до вшанування національної пам'яти та спонукатимемо молодих людей до фізичного й духовного розвитку!" - запевнив організатор турніру, заступник голови "Молодіжного методичного центру" свободівець Ігор Бойчук.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"