ВО "Свобода"

ENG

16 лютого 2017
Олег Осуховський та Михайло Головко поклали квіти до могил українців на Православному цвинтарі у Варшаві
Олег Осуховський та Михайло Головко поклали квіти до могил українців на Православному цвинтарі у Варшаві

16 лютого 2017 року народні депутати України від ВО "Свобода" Олег Осуховський та Михайло Головко разом із українськими та польськими колегами поклали квіти до могил воїнів армії УНР та до пам'ятника жертвам Голодомору на Православному цвинтарі у Варшаві (Республіка Польща). Цей захід відбувся у межах візиту Групи з міжпарламентських зв'язків Верховної Ради України до Варшави.

Члени української делегації та представники польсько-української парламентської групи Сейму та Сенату Республіки Польща на чолі з Міхалом Дворчиком поклали вінки до могил генерала Марка Безручка, солдатів армії Симона Петлюри, солдатів армії УНР та до пам'ятника жертвам Голодомору.

"Символічно, що наш візит розпочався зі спільного з польськими колегами вшанування пам'яті українців, які знайшли вічний спочинок у цій землі. Це свідчить про бажання обох сторін з повагою ставитися до історичного минулого та національної пам'яті наших народів", - зазначив Олег Осуховський.

Під час візиту народні депутати України обговорять з польськими колегами питання співпраці України та Польщі у різних галузях.

Прес-служба ВО "Свобода"