ВО "Свобода"

ENG

18 лютого 2017
Олег Осуховський та Михайло Головко зустрілися з міністром оборони та головою Бюро нацбезпеки Польщі
Олег Осуховський та Михайло Головко зустрілися з міністром оборони та головою Бюро нацбезпеки Польщі

18 лютого 2017 року народні депутати України від ВО "Свобода" Олег Осуховський та Михайло Головко у складі офіційної делегації Групи з міжпарламентських зв'язків Верховної Ради України провели зустріч з міністром оборони Польщі Антоні Мацеревичем та з головою Бюро національної безпеки РП Павлом Солохом. Також відбулася розмова із представниками української громади Польщі.

При розмові з українськими парламентарями міністр оборони РП заявив, що його країна підтримує український народ у протистоянні російській агресії та в прагненні України до ЄС та НАТО. Народні депутати України обговорили з міністром питання співпраці наших держав в оборонному секторі, зокрема в оборонно-промисловій та ракето-космічній галузях.

Під час візиту до Варшави народні депутати мали змістовну розмову з головою Бюро національної безпеки РП Павлом Солохом. Говорили про важливість реформ в Україні та певні успіхи, зокрема в реформі Збройних сил.

"Ішлося також про співпрацю спецслужб України і Польщі, обмін досвідом у сфері військової освіти та медицини. Зі свого боку я зазначив, що важливо обмінюватися досвідом у царині безпеки та ефективніше співпрацювати на рівні Космічних агенцій", - зазначив Олег Осуховський.

Нагадаємо, впродовж 16-18 лютого 2017 року народні депутати України від ВО "Свобода" Олег Осуховський та Михайло Головко у складі офіційної делегації Групи з міжпарламентських зв'язків Верховної Ради України перебували у Варшаві. У межах візиту, зокрема, відбулися зустрічі з польськими політиками в Президентському палаці та Сеймі РП. На зустрічах обговорювали співпрацю в галузях економіки, оборонному секторі та питання історичного порозуміння.

Прес-служба ВО "Свобода"