ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2017
У Тернополі відзначили 203-ю річницю з дня народження Великого Кобзаря
У Тернополі відзначили 203-ю річницю з дня народження Великого Кобзаря

У четвер, 9 березня, 2017 року, в Тернополі покладанням квітів до пам'ятника Тараса Шевченка відзначили 203-ю річницю з дня народження славетного Кобзаря. Участь у заході взяли міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал, народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода", депутат міськради Володимир Стаюра, заступник міського голови Тернополя свободівець Леонід Бицюра.

Націоналісти урочистим покладанням квітів до пам'ятника Тараса Шевченка відзначили його уродини.

Очільник міста свободівець Сергій Надал зазначив, що сьогоднішня молодь і загалом усі свідомі та патріотично налаштовані жителі України повинні пам'ятити своїх видатних співвітчизників, не забувати власну історію й гідно показувати приклад молодому поколінню.

Своєю чергою, народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко наголосив: "Ми зібралися сьогодні тут, аби вшанувати нашого славетного Кобзаря! Його життя, творча та художня діяльності показують нам уже довгий час, що Україна виховала гідних ‒ так само, як великий Кобзар виховав Україну! Ми повинні цінувати, наслідувати видатних людей!",.

Голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра зауважив, що саме Шевченківські дні в недалекому майбутньому повинні стати державними вихідними ‒ напротивагу совєцькому дню 8-го березня. Також націоналіст підкреслив, що шлях до інтелегентної, інтелектуально розвиненої, освіченної та сильної духом молоді лежить через знання власної історії, літератури, культури та мови.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"