ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Свободівці-депутати Тернопільської облради ‒ проти силового розгону редуту на Сході
Свободівці-депутати Тернопільської облради ‒ проти силового розгону редуту на Сході

Фракція "Свободи" у Тернопільській облраді підтримала заяву та наголосила на необхідності якнайшвидшого розв'язання цієї ситуації, що сколихнула всю країну.

Голова фракції Олег Сиротюк у своєму виступі в облраді нагадав, із чого і яким чином розпочалися воєнні дії на сході країни, що переросло у московсько-українську війну та призвело до теперішніх подій. Він закликав сесію підтримати заяву "Про засудження силового розгону 13 березня 2017 року редуту №3 імені добровольців 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади блокади торгівлі з окупованими територіями".

"Фракція "Свободи" підтримує звернення Тернопільської обласної ради до Президента та Верховної Ради і наполягає на неупередженому його виконанні", ‒ заявив керівник націоналістичної фракції у Тернопільській облраді.

Нагадаємо, 13 березня поліція та СБУ захопили редут блокувальників у Кривому Торці, що на Донеччині, та затримали 43 особи. Це викликало хвилю обурення по всій Україні. На знак протесту під кількома обласними державними адміністраціями активісти палили шини, у тому числі і під Тернопільською ОДА.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"