ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
На розвиток велоінфраструктури в Тернополі спрямовано 700 тисяч гривень
На розвиток велоінфраструктури в Тернополі спрямовано 700 тисяч гривень

У Тернополі продовжують впроваджувати програму розвитку та стратегію велосипедної інфраструктури міста. Згідно з програмою, у місті почали встановлювати сучасні велопарковки у різних частинах Тернополя. Всього протягом 2017 року їх буде 39.

На відповідні роботи з міського б'юджету спрямували 700 тис. грн. Згодом мають з'явитись велосипедні контрсмуги на дорогах з одностороннім рухом та веломаршрут Бам-Дружба-Східний.

"Ми продовжуємо роботи з розвитку велоінфраструктури в місті Тернополі. Зокрема, цього року в б'юджеті закладено 700 тисяч гривень, які підуть на цей напрямок. За ці кошти передбачено зробити кілька нових велодоріжок та встановити понад 30 велопарковок. Усі роботи триватимуть протягом всього 2017 року, і в середині березня ми почнемо їх виконувати", ‒ зазначив очільник міста свободівець Сергій Надал.

Додамо, що напередодні на замовлення Тернопільської міської ради було розроблено, виготовлено та встановлено експериментальну парковку, де можна залишати не лише велосипеди, а й дитячі візочки. Перша така конструкція вже облаштована біля поліклініки на вулиці Гоголя.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"