ВО "Свобода"

ENG

22 березня 2017
Тернопільська "Свобода" вимагає реакції влади на припинення діяльности обласного управління НБУ
Тернопільська "Свобода" вимагає реакції влади на припинення діяльности обласного управління НБУ

Фракція ВО "Свобода" в Тернопільській обласній раді вимагає невідкладного скликання колегії облдержадміністрації та сесії облради і розгляду питання фактичного припинення повноцінної діяльности обласного управління Національного банку України. Відповідне звернення націоналісти скерували до голови Тернопільської ОДА Степана Барни та голови облради Віктора Овчарука.

Зазначимо, що рішення Правління НБУ "Про пілотний проект у Житомирській та Тернопільській областях з реалізації Концепції організації готівкового обігу в Україні" та "Про внесення змін до структур Департаменту грошового обігу Департаменту інформаційних технологій і чисельності працівників окремих структурних підрозділів центрального апарату НБУ" призвело до низки негативних наслідків як для жителів Тернопільської области, так і для банківських установ.

Постійне скорочення функцій територіяльних управлінь НБУ, зокрема у царині банківського нагляду, валютного контролю, грошово-кредитних відносин, а тепер повне закриття підрозділу готівкового обігу НБУ в Тернопільській області, яке відбувається без погодження місцевих органів влади та широкого інформування громадян, свідчить про повне ігнорування інтересів жителів Тернопільської области.

"Закриття відділу готівкового обігу Управління НБУ в Тернопільській області ‒ це черговий експеримент, який здійснює центральна влада над тернополянами. Вже третій рік триває скорочення функцій територіальних підрозділів НБУ, останні ж рішення призведуть до скорочення працівників, погіршення надання послуг громадянам, ускладненням діяльности банківських установ. Тернопільська "Свобода" вимагає негайного реагування місцевої влади на спроби Гонтарєвої та правління НБУ перетворити Тернопілля на провінцію", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" в Тернопільській облраді Олег Сиротюк.

Прес-служба ВО "Свобода"