ВО "Свобода"

ENG

2 квітня 2017
Тернопільський "Сокіл" організував для молоді історичну реконструкцію
Тернопільський "Сокіл" організував для молоді історичну реконструкцію

2 квітня 2017 року в гідропарку "Топільче" на "Козацькому острівці" молодь тернопільської обласної молодіжної громадської організації "Сокіл" продемонструвала альтернативний варіянт молодіжного дозвілля ‒ історичну реконструкцію ‒ і залучила тернопільців до різних тематичних заходів.

"Це перший захід такого роду в Тернополі, метою якого є внесення історичного компонента в процес виховання й розвитку молоді Тернопілля", ‒ зазначив один з організаторів реконструкції, депутат Тернопільської облради свободівець Богдан Бутковський.

Молодіжна організація представляє одразу три історичних епохи. Перша ‒ це часи воїнів УПА. Як приклад участі у реконструкції цієї епохи і цих подій, ми проводимо гру "Криївка". Друга епоха ‒ це козацтво, часи Запорізької Січі. Третя епоха ‒ це часи Київської Руси, реконструкція Галицько-Волинського князівства і подій, що відбувалися на Галичині в ХІІ-ХІV століттях.

Також "Сокіл" візьме участь у традиційному марші у вишиванках, приуроченому до Дня героїв 23 травня. "На Театральному майдані міста наші аніматори покажуть традиційний одяг тих часів, бої на мечах та шаблях", ‒ зазначив Богдан Бутковський.

Нагадаємо, що історична реконструкція ‒ це відтворення матеріяльної й духовної культури певної історичної епохи й регіону.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"