ВО "Свобода"

ENG

4 квітня 2017
За ініціятиви свободівця Тернопільська міськрада ухвалила звернення щодо неприпустимости запровадження абонплати за газ
За ініціятиви свободівця Тернопільська міськрада ухвалила звернення щодо неприпустимости запровадження абонплати за газ

4 квітня 2017 року на позачерговій сесії Тернопільської міської ради за ініціятиви голови Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Володимира Стаюри депутати міськради звернулися до Президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, керівника ВРУ Андрія Парубія, голови НКРЕКП Дмитра Вовка та голови Тернопільської ОДА Степана Барни щодо неприпустимости запровадження щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання.

"Олігархи, перейшовши межу здорового глузду, накинули на українців черговий тарифний зашморг у вигляді абонплати за газ. Адже з 1 квітня споживачі будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання, незалежно від фактичного обсягу споживання газу. На догоду енергетичним олігархам цю плату запровадила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у царині енергетики і компослуг", ‒ ідеться у зверненні.

"Вимагаємо негайно скасувати рішення про запровадження щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання", ‒ наголосив депутат міськради від ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"