ВО "Свобода"

ENG

5 квітня 2017
У Тернополі відбувся мітинг проти встановлення абонплати за газ для населення
У Тернополі відбувся мітинг проти встановлення абонплати за газ для населення

5 квітня 2017 року в Тернополі біля обласної державної адміністрації відбулась акція протесту проти встановлення абонентської плати для населення за користування газом. Організаторами заходу виступили профспілки Тернополя та области. Висловити обурення рішенням НКЕРКП і загалом діями влади, а також поспілкуватися з громадою вийшли депутати Тернопільської облради, зокрема голова фракції ВО "Свобода" Олег Сиротюк та депутат-свободівець Олександр Башта.

Виступаючи перед кількома сотнями мітингувальників, націоналісти висловили незгоду з рішенням НКЕРКП від 28 березня 2017 щодо встановлення абонплати за газ для населення й наголосили на необхідності якнайшвидше скликати позачергову сесію Тернопільської облради з цього питання. Депутати наголосили, що теперішня влада ‒ це влада безжальних олігархів і "тушок", для яких власні інтереси дорожчі за інтереси українців.

"Рекет у державному масштаб! Ми повинні чітко розуміти, що це не просто рішення комісії, а змова влади з олігархами. Саме за домовленістю президента і свого ставленика у цій комісії ми спостерігаємо стрімке підняття тарифів на газ для населення України уже протягом трьох років. Відверта державна провладна олігархія, зубожіння населення. Я впевнений у тому, що коли людям прийдуть нові платіжки за газ, то не буде уже кілька сотень громадян тут, будуть десятки тисяч! Ми повинні об'єднати власні зусилля і продемонструвати владі свою чітку позицію й готовність до боротьби! Фракція "Свободи" у Тернопільській облраді підготувала звернення та проєкт рішення щодо цієї проблеми", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк.

"Сьогодні ми повинні згуртуватися, ставати сильнішими й разом відстоювати інтереси українців!" ‒ додав депутат-свободівець Тернопільської обласної ради Олександр Башта.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"