ВО "Свобода"

ENG

10 квітня 2017
За ініціативи "Свободи" Тернопільська обласна рада звернулася до влади щодо скасування абонплати за газ
За ініціативи "Свободи" Тернопільська обласна рада звернулася до влади щодо скасування абонплати за газ

У понеділок, 10 квітня 2017 року, під час позачергового засідання сесії Тернопільської обласної ради за ініціятиви фракції ВО "Свобода" було ухвалено звернення до Президента, Кабінету Міністрів, Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП) щодо скасування абонплати за газ для населення України.

Нагадаємо, 28 березня 2017 року Національна комісія з питань регулювання електроенергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП) встановила абонентську плату за використання природнього газу для населення України. Таке рішення викликало хвилю обурення та масових протестів практично по всіх обласних центрах України, скликання позачергових сесій міських та обласних рад. А від 8 квітня 2017 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" оголосило Всеукраїнську акцію протесту "Зупинимо тарифний терор!".

"Нагадаю усім присутнім у сесійній залі депутатам, що дане питання ‒ це першопричина скликання позачергової сесії Тернопільської обласної ради. Ми вважаємо, що введення абонентської плати за використання газу для населення України ‒ це черговий тарифний терор з боку влади, чергова домовленість вдали та представників олігархічних ланок України. Як стало відомо, що сьогодні, під тиском суспільства опозиційних політичних сил НКРЕКП скасувала дане рішення. Проте цього рішення ми не бачили, ми не можемо знати, що у ньому йдеться і як в подальшому воно вплине на українське суспільство", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк.

"Поклади природнього та сланцевого газу в Україні надзвичайно величезні. Фактично проблем із газом у нас немає, у нас є проблема із створенням та розробкою газових родовищ для того, щоб ми мали змогу споживати та використовувати газ українського виробництва та видобутку. Натомість, влада всіляко обіцяє дане питання вирішити, розпочинаючи ще з 2014 року. Я вважаю, що рішення НКРЕКП є неприпустимим і вимагаю негайного скасування грабіжницьких тарифів і чіткого формулювання вже скасованого рішення", - наголосив депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Мисик.

Сесія одноголосно підтримала рішення та звернення з ініційовані фракцією ВО "Свобода" у кількості 50 депутатів.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"