ВО "Свобода"

ENG

10 квітня 2017
З ініціятиви "Свободи" Тернопільська облрада засудила ліквідацію управління НБУ в області
З ініціятиви "Свободи" Тернопільська облрада засудила ліквідацію управління НБУ в області

10 квітня 2017 року під час позачергового засідання сесії Тернопільської обласної ради за ініціятиви фракції ВО "Свобода" було ухвалено звернення з приводу фактичного припинення повноцінної діяльности управління Національного банку України у Тернопільській області. Причиною такого кроку стали рішення правління Нацбанку України "Про пілотний проект у Житомирській та Тернопільській областях з реалізації готівкового обігу" та "Про внесення змін до структур Департаменту грошового обігу Департаменту інформаційних технологій і чисельності працівників окремих структурних підрозділів центрального апарату НБУ".

"Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Тернопільській обласній раді вважає рішення Нацбанку України від 5 жовтня 2016 року та 1 лютого 2017 року неприпустимими, експерементальними, що загрожують фінансовим, цільовим та адміністративно-територіальним інтересам Тернополя та області в цілому.

Тернопільщина ‒ це не край задля того, щоби тут НБУ запроваджував та використовував свої пілотні рішення, здійснював певні фінансові експерименти щодо грошових обігів.

Також пропонуємо до цього проєкту рішення внести формулювання щодо відставки керівника Національного банку України Валерії Гонтарєвої. Вважаємо роботу голови НБУ незадовільною, невідповідальною та такю, що довела українську економіку до нинішнього кризового стану", ‒ наголосив керівник фракції ВО "Свобода" у Тернопільській облраді Олег Сиротюк.

Сесія одностайно підтримала проєкт рішення свободівців 59-ма голосами.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"