ВО "Свобода"

ENG

10 травня 2017
Володимира Стаюру запросили дати свідчення щодо подій 24 квітня біля Тернопільської міськради
Володимира Стаюру запросили дати свідчення щодо подій 24 квітня біля Тернопільської міськради

10 травня 2017 року депутата Тернопільської міської ради від ВО "Свобода" Володимира Стаюру запросили до управління Нацполіції у Тернопільській області дати свідчення щодо подій 24 квітня біля Тернопільської міськради.

Підтримати побратима-націоналіста зібралися активісти Тернопільської міської "Свободи".

"Сьогодні було перше свідчення щодо подій 24 квітня біля міськради. Головне управління Нацполіції у Тернопільській області відкрило кримінальне провадження та інкримінує ст. 296 ч. 2 "Групове хуліганство", 351 ст. "Перешкоджання депутатській діяльності" ККУ.

Я старався забезпечити порядок біля міської ради, щоб усі депутати потрапили на свої робочі місця і обов'язково взялися до виконання своїх безпосередніх обов'язків. Депутати із провладних фракцій в цьому органі місцевого самоврядування написали спільні заяви до поліції щодо цих подій. На мою думку, це неправдива і неперевірена інформація, ми дотримувалися законодавства і контролюватимемо порядок у роботі депутатів міськради. Ми нічого не приховували і чітко усвідомлюємо, що маємо трьох зрадників, екс-свободівців у Тернопільській міській раді, до яких безпосередньо у нас власні претензії. Перешкоджати роботі иншим депутатам ми не мали намірів і не робитимемо цього надалі. Зрадників у стіни Тернопільської міськради не пускатимемо. Наша вимога ‒ добровільне складення депутатських мандатів, щоб уникнути клопіткої й тривалої процедури відкликання", ‒ зазначив депутат Тернопільської міської ради від ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

Нагадаємо, 24 квітня 2017 року біля Тернопільської міськради "Свобода" провела мирну акцію протесту "Зрадник-депутат, склади мандат!". Мета ‒ недопущення у стіни органу місцевого самоврядування депутатів-зрадників ‒ екс-свободівців Романа Навроцького, Ігоря Турського та Івана Сороколіта, які систематично порушували партійну дисципліну, а також відходили від програмних засад партії та на місцевих виборах 2015 року. Відбулося протистояння екс-націоналістів зі свободівцями, у яке втрутилися инші політичні сили. У підсумку депутати із провладних фракцій у міськраді написали заяви щодо цих подій до управління Національної поліції у м. Тернополі.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"