ВО "Свобода"

ENG

20 травня 2017
У Тернополі відбулися IV Бандерівські читання
У Тернополі відбулися IV Бандерівські читання

20 травня 2017 року в бібліотеці-музеї "Літературне Тернопілля" відбулася презентація збірки матеріялів IV Бандерівських читань "Як завершити Українську національну революцію".

У заході взяли участь директор недержавного аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень", автор терміну "Революція гідности" свободівець Юрій Сиротюк, директор Науково-дослідного інституту українознавства, кандидат історичних наук Богдан Галайко, редактор газети "Шлях Перемоги" Віктор Рог, кандидат філософських наук Тетяна Бойко. Захід відбувся за підтримки голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олега Сиротюка та заступника міського голови Тернополя свободівця Леоніда Бицюри.

"У виданні зібрано доповіді відомих публіцистів, науковців та політиків, а також студентські та аспірантські есе, в яких проаналізовано сучасні виклики та загрози, що стоять перед Україною, запропоновано шляхи протистояння російській агресії та збереження національної ідентичності.

Революція має бути реальною, всеосяжною, зачіпати усі верстви населення, цілу державу. Не буває революції чогось одного, є одна велика загальна революція, покликана змінити усе докорінно. Ми повинні чітко усвідомлювати, що ніхто із теперішньої влади не несе відповідальність за те, як сьогодні живе український народ. Треба розуміти, що жодна вимога Революції гідности не була виконана, і ми не маємо жодного морального, етичного чи законного права не продовжувати боротьбу за світле і краще майбутнє для своєї держави, адже слабких світ не любить, а сильних поважає!" ‒ зауважив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"