ВО "Свобода"

ENG

12 червня 2017
У Тернополі протестували проти рейдерського захоплення ставу на Зборівщині
У Тернополі протестували проти рейдерського захоплення ставу на Зборівщині

12 червня 2017 року у Тернополі біля будівлі регіонального відділення Фонду державного майна України у Тернопільській області відбувся мирний пікет. Зініціював мітинг активіст Зборівської районної організації ВО "Свобода", керівник Залозецького комбінату комунальних підприємств (ККП) Сергій Демчишин. Також участь у заході взяло понад сотня працівників цієї установи.

Основною причиною проведення заходу стало рішення Фонду державного майна України у Тернопільській області щодо передачі Залозецького ставу № 5 у приватну власність шляхом проведення аукціону. Як стверджують учасники пікетування, цей об'єкт має перебувати у власності Залозецької громади.

"Мета акції ‒ зупинення проведення аукціону щодо продажу ставу та розташованої на ньому гідроспоруди, тому що це узаконене Фондом держмайна рейдерство. Ми зобов'язані зупинити дії цієї державної структури, й тому вже запустили механізм щодо передачі водойми та гідроспоруди у власність Залозецького ККП або ж на баланс Залозецької селищної ради. Це зроблено задля того, щоби ці об'єкти повністю перейшли у власність Залозецької громади", ‒ заявив ініціятор пікету, керівник Залозецького ККП свободівець Сергій Демчишин.

Надалі націоналісти відстоюватимуть позицію громади і не допустять "дерибану" водних об'єктів у Залізцях.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"