ВО "Свобода"

ENG

23 червня 2017
У Тернополі відзначили переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу "Мама Героя"
У Тернополі відзначили переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу "Мама Героя"

23 червня 2017 року в Тернополі у приміщенні актової зали Галицького коледжу ім. В. Чорновола за участи Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" відбулося офіційне нагородження переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу "Мама Героя".

Учасники заходу ‒ дівчата та хлопці старших класів із Загальноосвітніх шкіл Тернопільської области ‒ декламували вірші, зачитували прозу, демонстрували свій талант і у художній царині, присвяченні Героям і родичам Героїв російсько-української війни. Найкращих було відзначено грамотами, подяками, грошовими винагородами, а також цінними речами.

Також участь у дійстві взяли і ветерани російсько-української війни, члени комбатанського об'єднання "Легіон Свободи" Володимир Стаюра, Марія Чашка та Богдан Бутковський. Легіонери висловили щиру подяку в організації та проведенні цього Всеукраїнського конкурсу, побажали юним хлопцям та дівчатам наснаги, здоров'я, величних звитяг і легкої життєвої дороги.

"Щиро пишаюся, що на Тернопіллі живуть такі юні талановиті особистості, котрі через творчість, талант та світлий розум прославляють Героїв, які віддають своє життя за краще майбутнє України. З таким молодим поколінням у нашої країни буде по-справжньому світле, щасливе та безтурботне майбутнє", ‒ зазначила голова Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Ірина Сех.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"