ВО "Свобода"

ENG

26 червня 2017
Тернопільська "Свобода" вчергове провела акцію "Місцеві ради ‒ проти зради!"
Тернопільська "Свобода" вчергове провела акцію "Місцеві ради ‒ проти зради!"

26 червня 2017 року за ініціативи Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" відбулася чергова акція "Місцеві ради проти зради!". Захід провели під час пленарного засідання сесії Тернопільської міської ради.

Причиною для акції стала відмова депутатів-зрадників Тернопільської міської ради Романа Навроцького, Ігоря Турського та Івана Сороколіта, виключених із лав "Свободи", скласти мандати у відповідь на публічне звернення керівництва політсили.

"Нашою метою було недопущення в будівлю міської ради депутатів-зрадників, а також озвучення вимоги до них щодо добровільного складення мандатів депутатів. До слова, вони взагалі не з'явилися на засідання сесії, також їх не було й поблизу адмінбудівлі", ‒ заявив голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк.

Нагадаємо, що 7 квітня 2017 року Політвиконком ВО "Свобода" ухвалив рішення про виключення з партії та фракції депутатів Романа Навроцького, Івана Сороколіта, Ігоря Турського через порушення партійного Статуту, дисциплінарного статуту та положення про депутатську роботу, партійної програми та спільної програми команди "Свободи" на місцевих виборах до Тернопільської міської ради 2015 року.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"