ВО "Свобода"

ENG

27 червня 2017
У Залізцях свободівці підтримали законні вимоги медперсоналу лікарні
У Залізцях свободівці підтримали законні вимоги медперсоналу лікарні

27 червня 2017 року в Залозецькій селищній раді об'єднаної територіяльної громади за ініціятиви Залозецької "Свободи" відбулися чергові збори лікарів районної лікарні з вимогою до голови громади від представника "БПП" Любомира Фесика виплатити медперсоналу двомісячну заборгованість із зарплати в розмірі майже 1 млн грн.

Цього разу до пікету лікарів приєдналися працівники Залозецького будинку творчости, яких голова громади попередив про скорочення нібито через брак коштів. Активісти і працівники цих установ перекрили дорогу державного значення Тернопіль ‒ Броди як попередження з вимогою виплатити заборговані їм зарплати.

Учасники також збирали підписи за вихід із новоутвореної Залозецької громади та висловлення недовіри її голові Любомиру Фесику.

"Лікарі обурені: обіцяли золоті гори, а з початку року вже закрили інфекційне відділення, і тенденція щодо скорочень триває. Минулоріч, коли проводили збори щодо створення громади, обласний депутат свободець Олександр Башта, який брав участь у зібранні, попереджав, що влада має на меті перекинути фінансування на плечі громадян. Тепер, коли люди залишилися наодинці зі своїми проблемами, влада вмила руки", ‒ розповів депутат Залозецької селищної ради від ВО "Свобода" Сергій Демчишин.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"