ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
З ініціятиви "Свободи" Тернопільська облрада звернулася до центральної влади з низкою вимог
З ініціятиви "Свободи" Тернопільська облрада звернулася до центральної влади з низкою вимог

5 липня 2017 року на сесії Тернопільської обласної ради депутати підтримали проєкт рішення, ініційованого фракцією ВО "Свобода", щодо підписання закону "Про амністію у 2016 році" та вжиття невідкладних заходів для захисту національних інтересів держави та соціяльних прав громадян.

У зверненні міститься заклик до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради негайно підписати закон "Про амністію у 2016 році", націоналізувати російський капітал в Україні, припинити постійне зростання тарифів на комунальні послуги та продовжити мораторій на продаж землі до врегулювання соціяльно-економічної та суспільно-політичної ситуації в країні.

Також перед початком сесії біля Тернопільської ОДА відбувся пікет за участи "Свободи", "Правого сектора" та "Національного корпусу". Активісти вимагали від депутатів поставити на розгляд сесії та ухвалити звернення з вимогою до керівництва держави щодо негайного підписання закону "Про амністію у 2016 році", та вжити невідкладних заходів щодо захисту національних інтересів держави та соціяльних прав громадян.

"Президент України досі не підписав закон про амністію, що звільнило би від кримінальної відповідальності частину ув'язнених учасників російсько-української війни. Зволікання Президента пов'язують з тим, що згідно з таємним протоколом до Мінських домовленостей, амністія захисникам України можлива лише разом із амністією терористам.

Окрім цього, відповідно до Меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом, керівництво держави зобов'язалося скоротити витрати на субсидії з оплати комунальних послуг, а також найближчим часом ухвалити закон, що скасує мораторій та запровадить ринок сільськогосподарської землі.

Ці зобов'язання не враховують інтересів українського народу. Постійне зростання тарифів з оплати комунальних послуг разом з скороченням субсидій створюють надважкі умови для життя більшої частини українців.

З ініціятиви "Свободи" Тернопільська облрада звернулася до центральної влади з низкою вимог
З ініціятиви "Свободи" Тернопільська облрада звернулася до центральної влади з низкою вимог

Запровадження ринку землі в Україні створює загрозу її втрати. Це зацікавить іноземні аграрні холдинги, з якими не здатні конкурувати українські підприємства. А відсутність умов та регуляторів для ринку землі дозволить розпродати її за ціною, яка в рази буде нижчою від реальної вартості. Таким чином керівництво держави отримає короткострокове збільшення доходної частини державного бюджету за рахунок інтересів українців та втрати основного національного багатства.

У той же час, в економіці присутня значна частка капіталу держави-агресора ‒ Російської Федерації. Особливо значний відсоток такого капіталу є у банківській царині. В умовах ведення війни, окупації Кримського півострова, частини Донецької та Луганської областей, привласнення майна українських громадян та держави, а також інших збитків, завданих РФ, цілком справедливим та симетричним кроком була би націоналізація капіталу держави-агресора. Вилучені кошти маю бути спрямовані на збільшення доходної частини державного бюджету замість постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та запровадження вільного ринку землі", ‒ зазначила свободівка Ольга Заставна.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"