ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Михайло Головко: Вбивство у Вишнівці викликало шок у мешканців усієї Тернопільщини
Михайло Головко: Вбивство у Вишнівці викликало шок у мешканців усієї Тернопільщини

На Тернопільщині триває розслідування резонансного вбивства у місті Вишнівець, яке сколихнуло всю Україну. Народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко на вимогу мешканців Вишнівця та навколишніх сіл направив колективне депутатське звернення за підписами більше ніж 30 нардепів до Генпрокурора та очільника Міністерства внутрішніх справ з вимогою доручити проведення досудового розслідування у справі за фактом убивства Ірини Мукоїд правоохоронним органам однієї з сусідніх областей.

"До мене як до народного депутата колективно звернулися мешканці смт. Вишнівець Збаразького району Тернопільської области та навколишніх сіл. Заявники повідомляють, що вранці 27 червня 2017 року у їхньому місті поблизу автотраси Тернопіль-Кременець було знайдено тіло 17-річної випускниці Ірини Мукоїд. Зазначене вбивство викликало шок не лише у мешканців Вишнівця, а й всієї Тернопільщини.

3 липня 2017 року тернопільська поліція оголосила про те, що в кримінальному провадженні за фактом убивства Ірини Мукоїд було знайдено підозрюваного. Ним виявився 16-річний мешканець с. Дзвиняча Збаразького району Тернопільщини Василь Гнатюк, який, за версією досудового слідства, був одноосібним убивцею дівчини. Заявники стверджують, що у них є сумніви в об'єктивності та неупередженості проведеного слідства.

Заявники не довіряють офіційному досудовому слідству і просять передати справу для розслідування компетентним органам однієї з сусідніх областей. Так, на їхню думку, досудове слідство у зазначеній справі буде проведено прозоро та незаанґажовано", ‒ зазначив Михайло Головко.

До слова, ще раніше, на сесії Тернопільської обласної ради, родичі підозрюваного зверталися з проханням перенести розслідування в иншу область, але тоді їхнє прохання не задовольнили.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"