ВО "Свобода"

ENG

8 серпня 2017
Тернопіль здобув найвищий рівень у рейтингу інвестиційної привабливости
Тернопіль здобув найвищий рівень у рейтингу інвестиційної привабливости

За останній рік Тернопіль збільшив рейтинг інвестиційної привабливости з рівня invBBB (достатня привабливість) до рівня invA (висока привабливість). Про це свідчать результати рейтингового агентства "ІВІ-рейтинг".

Зміна рівня кредитного рейтингу означає, що місто за останній рік характеризувалося високою інвестиційною привабливістю у порівнянні з иншими об'єктами рейтингоутворення. Окрім того, агентство вкотре підтвердило стабільність кредитного рейтингу Тернополя на рівні uaBBB.

"Ключове завданням місцевої влади ‒ створення умов для успішної роботи інвесторів та бізнесу. У Тернополі вже успішно реалізовується низка міжнародних інфраструктурних проєктів та проєктів міського планування, покликаних підвищити інвестиційну привабливість міста. Відділення "Financial Times" двічі ставило Тернопіль на перше місце із залучення інвестицій. Також місто тричі отримувало відзнаки Ради Европи: почесний диплом, грамоту та прапор. Бізнесу ж потрібна гарантія комфортности. З огляду на це, ми ухвалили рішення про автоматичне продовження договорів оренди землі та про автоматичне продовження договорів оренди комунального майна. Це полегшує роботу підприємців. Також затверджено програму підтримки малого та середнього бізнесу", ‒ зазначив міський голова свободівець Сергій Надал.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"