ВО "Свобода"

ENG

19 серпня 2017
У селі Ходачків відкрили інформаційний стенд пам'яти Теодора Барабаша
У селі Ходачків відкрили інформаційний стенд пам'яти Теодора Барабаша

У суботу, 19 серпня 2017 року, з ініціятиви Тернопільської районної організації ВО "Свобода" у с. Ходачків Тернопільського району було відкрито пам'ятний інформаційний стенд бійцю дивізії "Галичина" Теодору Барабашу. Участь у заході взяли голова Тернопільської районної організації ВО "Свобода" Роман Наконечний, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра, заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич, члени еспанської діаспори ВО "Свобода" Іван Вовк, учасник російсько-української війни Михайло Галущак, а також актив Тернопільського осередку ВГО "Сокіл".

Націоналісти урочисто відкрили пам'ятний інформаційний стенд у приміщенні Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів і наголосили, що історію своїх героїв мають знати не лише освітяни і жителі Ходачкова, але і всі українці.

"Це ще один маленький, проте рішучий крок до визнання героїв-дивізійників, які боролися за вільну і соборну державу ‒ це культурно-ідеологічна місія, яка покликана інформувати населення, нагадувати про чин, завдання та героїв, полеглих у боях за вільну і незалежну Україну!" ‒ наголосив заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич.

"Знання власної історії та визволителів рідного краю ‒ це необхідна риса у створенні та розвитку молодого націоналіста. Адже через знання, фізичну підготовку, дух і моральні якості ми можемо виховати у собі здорового сильного патріота, який енергійно продовжуватиме справу своїх дідів-прадідів", ‒ зауважив учасник російсько-української війни Михайло Галущак.

Голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра та голова Тернопільської районної організації ВО "Свобода" Роман Наконечний щиро подякували за можливість бути причетними до цього заходу і висловили неабияке бажання у майбутньому відкривати подібні інформаційні стенди по всій області, у кожному населеному пункті, аби кожен зумів пізнати дух і велич минулого, почерпнути для себе корисну інформацію, а також не забувати своїх героїв, які віддали власне життя за краще і світле майбутнє України.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"