ВО "Свобода"

ENG

25 серпня 2017
У Тернополі Дарина Тягнибок проводить виставку картин сучасного мистецтва "Вільні міста"
У Тернополі Дарина Тягнибок проводить виставку картин сучасного мистецтва "Вільні міста"

25 серпня 2017 року в Тернополі розпочалася виставка картин сучасного мистецтва "Вільні міста", яку проводить Дарина Тягнибок.

Захід має на меті продемонструвати жителям та гостям Тернополя сучасну інтерпретацію художнього мистецтва, поєднання абстрактного з реальним, а також наголосити на головних проблемах людини в сучасному світі, на кшталт, матеріальних нестатків, відсутності істини, самомотивації, проблеми ухвалення того чи іншого рішення.

Виставка сучасного мистецтва в Тернополі
Виставка сучасного мистецтва в Тернополі

"Акція "Вільні міста" проводиться в різних містах України. Стартувала вона у Львові, опісля Тернополя вирушить до Івано-Франківська та інших міст Західної України.

Понад п'ятнадцять картин, які ми зібрали, належать різним тернопільським митцям. Загалом же вісімдесят робіт ‒ вихідці із Західного регіону України. Це демонструє бажання молодих і досвідчених художників популяризувати власні роботи, а також залучити до праці небайдужих талановитих, однак не надто пізнаваних майстрів пензля та фантазії", ‒ зауважила координатор акції "Вільні міста" Дарина Тянгибок.

Захід у Тернополі триватиме включно до 28 серпня 2017 року.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"