ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Тернопільська "Свобода": Дамо відсіч поширенню сепаратизму на Тернопіллі!
Тернопільська "Свобода": Дамо відсіч поширенню сепаратизму на Тернопіллі!

Уже вкотре депутати Почаївської міської ради готуються віддати гектари землі громади під московську церкву. На сесії міської ради 12 жовтня 2017 року має вирішитися подальша доля українських земель, які Почаївська лавра хоче забрати в безоплатне постійне користування ‒ тобто привласнити. Проте громадські активісти та свободівці краю до останнього захищатимуть українські інтереси й землю громади від загарбання її ФСБшниками в рясах.

Почаївські чиновники настільки знахабніли, що до загальної площі користування вони вирішили додати ще понад 2 га земель та передати їх у постійне користування московитам. Цього разу кремлівська агентура з Почаївської лаври вкотре планує показати "громадське схвалення" проплачених рішень місцевої влади для правильної картинки на телебаченні. Ба більше, на сесію міської ради адепти "русскава міра" планують привезти молдовські охоронні фірми з Тирасполя та інших сумнівних осіб та кремлівську агентуру під виглядом місцевих вірян.

Варто зауважити, що це питання вже неодноразово розглядалося на засіданні сесії Почаївської міської ради. Однак через втручання громадських активістів та депутатів від ВО "Свобода" справа до голосування не дійшла. Через їхню свідому позицію та невпинну боротьбу проти поширення на теренах області кремлівської пропаганди та сепаратиських настроїв щодо тернопільських націоналістів, зокрема депутатів-свободівців, порушили кримінальне провадження.

Варто пам'ятати, що п'ята колона в Почаївській лаврі не полишає надії реалізувати сценарій фактичної приватизації української святині московською церквою, який вони планомірно реалізовують із 2003 року. Саме тоді розпорядженням Кабміну під керівництвом Януковича споруди лаври вилучили із Кременецько-Почаївського заповідника й передали на 49 років у користування УПЦ Московського патріархату. За цей час за сприяння бандитської влади лавра додатково безоплатно отримала гектари українських земель і тисячі метрів комунальних приміщень. Завдяки цьому на території лаври вільно розповсюджується сепаратистська література, процвітає кубло антиукраїнської агентури, віряни зомбуються путінською пропагандою "русскава міра".

Тому патріотичні організації Тернопілля, зокрема обласна організація ВО "Свобода" закликають усіх свідомих громадян прийти на сесію Почаївської міської ради, яка відбудеться 12 жовтня о 10:00 та захистити українську землю та громадян від поширення впливу московської церкви як центру кремлівської пропаганди та розсадника сепаратизму. Не дозволимо плюндрувати пам'ять Героїв Небесної сотні та тисяч новітніх Героїв російсько-української війни, які загинули, захищаючи українську землю від московської орди! Дамо відсіч спробам Московського патріархату будувати кубло сепаратизму на Тернопіллі!

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"