ВО "Свобода"

ENG

16 жовтня 2017
Олег Тягнибок представив громадам Ланівців, Хоросткова та Зборова свободівських кандидатів на виборах до ОТГ
Олег Тягнибок представив громадам Ланівців, Хоросткова та Зборова свободівських кандидатів на виборах до ОТГ

16 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок провів низку зустрічей із громадами міст Ланівці, Хоростків, Зборів, що на Тернопільщині і представив кандидатів на місцевих виборах до об'єднаних територіяльних громад. Участь у заході взяв голова Тернопільської обласної "Свободи" Олег Сиротюк.

На вибори депутатів до Лановецької ОТГ від "Свободи" зареєстровано 24 кандидати, до Хоростківської ОТГ ‒ 22 кандидати, до Зборівської ‒ 26.

"Свобода" активно підтримує кандидатів у депутати на місцевих виборах до ОТГ, що відбудуться 29 жовтня. Переконаний, що саме за цими прізвищами та їхніми діями стоїть прогресивне майбутнє для кожної з громад. Націоналісти ідуть на вибори з чіткими засадами захисту національних інтересів та гідности громади і одностайно виконуватимуть волю народу в місцевих радах", ‒ підкреслив Олег Тягнибок.

Після представлення кандидатів Олег Тягнибок поспілкувався з громадами Ланівців, Хоросткова й Зборова. Мешканців цікавили нещодавні події в стінах парламенту ‒ ухвалення так званої пенсійної реформи та капітулянтського закону про "особливий статус Донбасу".

Олег Тягнибок озвучив позицію партії щодо ухваленого Радою закону про "створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей". Він докладно пояснив, за що саме проголосували зрадники України в парламенті та підкреслив, що свободівці, зокрема народний депутат Юрій Левченко, зробили все можливе, щоби не допустити узаконення принизливих Мінських угод.

Також лідер націоналістів докладно розповів, чому "Свобода" не голосувала за так звану пенсійну реформу і як саме влада вчергове обдурює український народ. За його словами, "теперішня влада не думає про майбутнє українців. Їм важливо "нацарювати і втекти".

Зустріч тривала більше трьох годин. Люди поставили лідеру "Свободи" багато гострих запитань, на кожне з яких очільник націоналістів дав ґрунтовну відповідь.

Прес-служба ВО "Свобода"