ВО "Свобода"

ENG

25 жовтня 2017
Олег Тягнибок відвідав партійну освітню школу "Свободи" в Тернополі
Олег Тягнибок відвідав партійну освітню школу "Свободи" в Тернополі

25 жовтня 2017 року в актовій залі Галицького коледжу ім. В. Чорновола відбулася партійна освітня школа ВО "Свобода". Участь у ній взяли депутати-свобрдівці Тернопільської обласної та міської рад, голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, в.о. голови Тернопільської міської організації Віталій Хоркавий, активісти ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл". Також приєднався до заходу очільник націоналістів Олег Тягнибок.

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" розповів присутнім про останні політичні процеси та ситуацію в країні, поділився досвідом політичної діяльності з молодими членами організації та жваво подискутував із усіма присутніми.

"Приємно вражений, що такі тренінги проводяться регулярно і систематично. Нам потрібно гартувати молодь не лише фізично, а й інтелектуально. Всі ми прекрасно розуміємо, що майбутнє партії у руках сильних та освічених націоналістів", ‒ зауважив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, що партійна освітня школа ВО "Свобода" відновила своє функціоювання у Тернополі і традиційно проводиться щосереди о 18:00 у приміщенні актової зали Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

Прес-служба ВО "Свобода"