ВО "Свобода"

ENG

3 листопада 2017
Очільник Тернополя Сергій Надал на фронті привітав артилеристів із професійним святом
Очільник Тернополя Сергій Надал на фронті привітав артилеристів із професійним святом

Міський голова Тернополя Сергій Надал разом зі своїм заступником Леонідом Бицюрою побували на позиціях українських військових на східному кордоні. Свободівці привітали із Днем ракетних військ та артилерії тернопільських артилеристів та передали їм необхідні речі: будівельні матеріали, засоби гігієни, акумулятори.

Майор Андрій Бойко від імені військових подякував за підтримку та допомогу необхідними речами: "За три роки війни на Сході артилерія показала, що стримує ворога і не дає йому пройти далі. За цих три роки ми маємо головне досягнення ‒ більша кількість українців живуть в мирі і злагоді".

Нагадаємо, що Тернопільська окрема артилерійська бригада брала участь у визволенні Дебальцевого, у боях на Світлодарській дузі та в боях за Луганськ.

"Сучасна війна ‒ це, у першу чергу, війна артилерії. Недаремно на ваших шевронах є надпис: "Вогонь запеклих не пече", адже ви завжди гідні у своїй службі. Поки артилеристи стоять на сторожі, українці можуть спати спокійно. Хай Господь береже вас!" ‒ заявив Сергій Надал.

Прес-служба ВО "Свобода"