ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
У Тернополі з'явиться Зал бойової слави
У Тернополі з'явиться Зал бойової слави

До Дня Збройних сил України в Тернополі планують відкрити "Зал бойової слави". Ідею запропонували військові 44-ої окремої артилерійської бригади.

Міська рада підтримала таку ініціативу і долучилася до фінансування. У залі слави, яка з'явиться у військовій частині, будуть фіксуватися здобутки військових із Тернопільщини.

Окрім цього, днями очільник Тернополя свободівець Сергій Надал вручив військовим 44-ої окремої артилерійської бригади відзнаки та грамоти з нагоди професійного свята ‒ Дня ракетних військ та артилерії.

"Приємно, що одна з найвідоміших артилеристських бригад України ‒ славна 44 бригада дислокується в Тернополі і асоціюється саме з Тернополем. Адже небайдужі тернополяни та міська рада допомагала частині відновити свою діяльність, купувала необхідні матеріали. А зараз наші Герої гідно виконують свій професійний військовий обов'язок у зоні бойових дій, ‒ зазначив міський голова Сергій Надал. ‒ Поки артилеристи стоять на сторожі, мирні українці можуть спати спокійно. Хай Господь береже Вас на полі бою!".

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"