ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
Очільник Тернополя свободівець Сергій Надал ‒ серед 20 найпрогресивніших міських голів країни
Очільник Тернополя свободівець Сергій Надал ‒ серед 20 найпрогресивніших міських голів країни

Міський голова Тернополя Сергій Надал увійшов до Топ-20 "Рейтингу українських мерів-інноваторів". Про це повідомляють організатори проєкту ‒ "Українська правда" та Міжнародний саміт мерів.

Упродовж двох тижнів професійне журі та пересічні українці пропонували кандидатури міських голів, які працюють над змінами та впроваджують інновації в своїх містах. У результаті надійшло 400 заявок, з яких професійне журі обрало двадцятку переможців.

До рейтингу ввійшли очільники міст із населенням до 500 000 осіб, що застосовують креативні та новаторські рішення для вирішення локальних задач. Їхню діяльність проаналізували за 10 критеріями, що відповідають світовим аналогам рейтингу (European Capital of Innovation).

Зокрема, до 20 міських голів-інноваторів потрапили: Сергій Надал (Тернопіль), Руслан Марцінків (Івано-Франківськ), Олександр Симчишин (Хмельницький). Усі троє представляють ВО "Свобода".

На першому етапі голосування враховували інноваційність міського голови і впроваджені ним практики. Критерії оцінки стосувалися нововведень в усіх царинах життя міста: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров'я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста.

28-29 листопада на Міжнародному саміті мерів, організованому у Києві фондом Western NIS Enterprise Fund, стануть відомі імена 5 фіналістів, яких обере професійне журі.

З 29 листопада до 22 грудня на сайті "Української правди" проходитиме народне голосування, яке і визначить найпрогресивнішого очільника міста.

Нагадаємо, що аналітична агенція "Євро-Рейтинг" оновила рейтинг інвестиційної ефективности міст України за підсумками 2 кварталу 2017 р. У Тернопіль посів найвищу сходинку рейтингу, випередивши навіть Київ.

Нещодавно Національне рейтингове агентство "ІВІ-рейтинг" підвищило рівень кредитного рейтингу та інвестиційної привабливости Тернополя з invBBB (достатня привабливість), присудженого місту 2016 року, до рівня invA (висока привабливість).

Також у квітні цього року незалежні експерти "Слово і діло" назвали тернопільського міського голову "найбільш відповідальним серед мерів обласних центрів". У даному рейтингу оцінюється співвідношення між даними і виконаними обіцянками. Очільник Тернополя набрав 63 %. У рейтингах "Слово і діло" тернопільський міський голова стабільно посідає найвищі позиції вже протягом трьох років поспіль.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"