ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
Завдяки націоналістам працівники лікарні Залозецької ОТГ отримають довгоочікувану зарплату
Завдяки націоналістам працівники лікарні Залозецької ОТГ отримають довгоочікувану зарплату

На сесії Тернопільської обласної ради, що відбулася 22 грудня 2017 року, на вимогу медиків Залозецької номерної лікарні № 2, депутат-свободівець Олександр Башта озвучив запит щодо негайної виплати зарплатні лікарям та недопущення в подальшому скорочень цих відділень. Одним із пунктів проголосованого запиту свободівця було звернення до Кабміну та Мінекономрозвитку щодо надання роз'яснення щодо механізму виходу з громади.

Напередодні, 19 грудня, мала відбутися сесія Залозецької селищної ради, на які депутати могли ухвалити позитивне рішення щодо виплати по заборгованости зарплати працівникам медичної галузі одного із лікувальних закладів смт Залізці. Однак голова ради, представник БПП Любомир Фесик проігнорував інтереси своєї громади і на сесію не з'явився.

20 грудня працівники цього лікувального закладу з ініціятиви свободівця Сергія Демчишина провели акцію протесту під стінами Тернопільської ОДА з вимогою погасити заборгованість за відсутність заробітної плати у розмірі 1, 2 млн грн, а також не допустити скорочення дитячого та неврологічного відділів місцевого лікувального закладу.

"Залозецька громада налічує 6, 5 тисяч жителів, а обслуговує ще 12 тисяч громадян навколишніх сіл, за лікування яких кошти ніхто не повертає. Ми завітали в Тернопільську ОДА з вимогою погасити зарплатню. Показово, що якраз в цей час проходила прес-конференція голови Тернопільської адміністрації Степана Барни з приводу виконання б'юджету за 2017 рік", ‒ заявив депутат Залозецької селищної ради від ВО "Свобода" Сергій Демчишин.

Під тиском медиків цілої области було адміністрація відшукала 9 млн грн для погашення заборгованості лікарям, зокрема 1, 2 млн грн на Залозецьку лікарню.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"