ВО "Свобода"

ENG

16 березня
У Тернопільській міській раді ‒ нові депутати-свободівці
У Тернопільській міській раді ‒ нові депутати-свободівці

У п'ятницю, 16 березня 2018 року, під час чергового засідання сесії Тернопільської міської ради відбулося офіційне представлення новобраних депутатів-свободівців Ігоря Костюка та Андрія Стукала. У міській раді вони зайняли місце колишніх депутатів Ігоря Турського та Івана Сороколіта, яких було виключено з лав ВО "Свобода" та відкликано за народною ініціативою.

Депутатський корпус Тернопільської міської ради на чолі із міським головою Сергієм Надалом привітав депутатів-свободівців і побажав їм плідної, результативної роботи на благо міста та громади.

Андрій Стукало вступив до лав Всеукраїнського об'єднання "Свобода" 2010 року. В 2010-2012 роках був помічниом-консультантом депутата Тернопільської міської ради на громадських засадах.

2014-2015 років працював на посаді судового розпорядника Апеляційного суду Тернопільської області, має 13 ранг державного службовця.

"Щиро радий, що зможу втілювати в життя Програму захисту Українців у стінах Тернопільської міської ради, якісно, практично та реально впливати на стан речей у нашому місті. Чітко та неупереджено дотримуватимуся Програми ВО "Свобода", з якою йшов на місцеві вибори у 2015 році, а також відстоюватиму інтереси жителів міста у Тернопільській міській раді", ‒ зауважив депутат від ВО "Свобода" Андрій Стукало.

Ігор Костюк вступив до лав Всеукраїнського об'єднання "Свобода" 2008 року.

2009 року очолив Тернопільську міську молодіжну громадську організацію "Галицькі зубри".

Із 2011 року ‒ член тернопільського міського громадського формування "Охорона порядку".

2013 року став помічником-консультантом народного депутата України від ВО "Свобода" Михайла Головка. Тодіж обійняв посаду директора із розвитку благодійного фонду "Фонд Добрих Людей".

2014 року очолив осередок "Студентської Свободи" у Тернопільській області. Громадський, спортивний, культурний та політичний діяч, активний учасник Революції Гідности, журналіст.

Нагадаємо, минулого року Політвиконком ВО "Свобода" ухвалив рішення виключити із лав об'єднання Ігоря Турського, Івана Сорокаліта та Романа Навроцького через те, що екс-депутати неодноразово порушували партійну дисципліну, та йшли урозріз із Програмою ВО "Свобода" на місцевих виборах 2015 року. Далі за народною ініціативою трійцю було позбавлено депутатських мандатів.

Прес-служба ВО "Свобода"