ВО "Свобода"

ENG

5 квітня
Тернопільські націоналісти завітали із подарунками до родичів загиблих героїв напередодні Великодніх свят
Тернопільські націоналісти завітали із подарунками до родичів загиблих героїв напередодні Великодніх свят

У четвер, 5 квітня 2018 року, представники Тернопільських осередків комбатанського об'єднання "Легіон Свободи", Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" та ВО "Свобода" завітали із подарунками до родичів загиблих героїв напередодні Великодніх свят.

Націоналісти відвідали домівки і принесли смачні подарунки ‒ продукти Великоднього кошика в родини загиблих героїв Небесної сотні Олександра Капіноса в м. Кременець та Назара Войтовича й Устима Голоднюка в м. Збараж. Також відвідали родину загиблого комбатанта московсько-української війни Володимира Стаюри в Тернополі.

"Напередодні світлого свята Воскресіння Господнього ми завітали в домівки Героїв Небесної сотні, їхніх сімей та родин, справжніх націоналістів та борців за волю і незалежність нашої держави. Нехай Великодні свята сповнюватимуться щастям, теплом, радістю, любов'ю, вірою в краще майбутнє для України", ‒ зауважила очільниця Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Наталія Музичук.

"Великдень ‒ особливе родинне радісне та світле свято. Ми повинні дякувати сім'ям загиблих Героїв Небесної сотні щодня й дарувати їм спокій, захист, благополуччя, мир і добробут, адже вони цього потребують найбільше!" ‒ зазначив голова Тернопільського осередку комбатанського об'єднання "Легіон Свободи", депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Василь Чашка.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"