ВО "Свобода"

ENG

12 квітня
У Тернополі урочисто відкрили Регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
У Тернополі урочисто відкрили Регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

У четвер, 12 квітня 2018 року, у Тернополі на Театральному майдані урочисто відкрили Регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь в урочистостях взяв депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Василь Чашка.

Під час урочистого відкриття змагань школярі, спільно з організаторами заходу та своїми наставниками хвилиною мовчання пом'янули вояків, які на сході України віддали життя за рідну землю. Окрім слів пам'яти за полеглими вояками під час урочистості учасники гри почули від представників влади міста, духовенства та громадських діячів немало побажань та патріотичних закликів.

"Хороша традиція, що святі отці щороку долучаються до міських змагань "Сокіл" ("Джура"). Молодь, пам'ятайте, що ви є нащадками героїв Холодного Яру, дивізій "Галичина", українського козацтва, "Січових Стрільців", членів ОУН і УПА. Зараз ви маєте бути гідною заміною тих воїнів, які освятили себе на священну боротьбу з теперішнім московським окупантом. Тримайте силу волі, гартуйте міцний дух і не забувайте свою Батьківщину. Нехай вона буде з вами кожного ранку, з кожною молитвою, з кожним етапом змагань", ‒ заявив депутат від ВО "Свобода" Василь Чашка.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"