ВО "Свобода"

ENG

22 квітня
У Тернополі "Яворина" нагородила переможців конкурсу творів, присвяченого Героям Крут
У Тернополі "Яворина" нагородила переможців конкурсу творів, присвяченого Героям Крут

22 квітня 2018 року в Тернополі відбулися збори обласного осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина", на яких було нагороджено переможців та учасників конкурсу творів під назвою "Крути ‒ героїзм без віку", організованого "Об'єднанням жінок Тернопілля "Яворина".

У заході взяли участь голова "Яворини" Ірина Сех, очільниця Хмельницької обласної організації "Яворини", вдова Героя Небесної сотні Сергія Бондарчука Тетяна, голова Тернопільської обласної організації "Яворина" Наталія Музичук, голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк.

Як зазначила очільниця тернопільської "Яворини", організатор конкурсу Наталія Музичук, головною метою конкурсу літературних робіт серед старшокласників було виховання національної гідности та патріотичної свідомости.

"Ми пишаємося чином захисників, які віддали свої життя за майбутнє України. Важливо пам'ятати та повертатися до подій, які відбулися під Крутами сто років тому, при цьому виховувати у молодого покоління гордість за своїх героїв. Учасники конкурсу дуже перейнялися темою твору, занурились в історію та показали гідний результат. Тернопільці пишаються молодими талантами, які здатні боротися за сильну й незалежну державу", ‒ зазначила Наталія Музичук.

У конкурсі взяли участь понад пів сотні школярів. Всі учасники та їхні вчителі-наставники отримали грамоти, подяки, пам'ятні подарунки, а також диски із українськими патріотичними піснями. Нагороду за перше місце отримала дев'ятикласниця Новоставської школи, що в Бучацькому районі, Софія Гаврилюк, за друге місце ‒ учениця 9 класу із села Підлісці Кременецького району Юлія Червінська, третє місце ‒ Віра Грабчук, учениця 10 класу Тернопільської загальноосвітньої школи №14 ім. Б. Лепкого.

Ірина Сех привітала учасників і переможців конкурсу, а також розповіла про діяльність організації. Вона зазначила, що невдовзі "Яворина" відзначатиме третю річницю заснування і вже може пишатися багатьма добрими справами, зокрема, волонтерством для допомоги фронту, підтримкою родин героїв, соціяльними та освітніми проєктами.

"Хто прийшов у "Яворину", той вже не нудьгуватиме. Ми знайдемо усім заняття ‒ нам потрібні роботящі руки і гарячі серця. Ми хочемо об'єднати активних, розумних, цілеспрямованих жінок і дівчат різного віку. Ми прагнемо відігравати вагому політичну, суспільну роль в житті держави. І готові багато працювати ‒ інтелектуально, творчо, фізично і все це ‒ заради високої мети та наших ідеалів", ‒ зазначила голова об'єднання "Яворина" Ірина Сех.

Тетяна Бондарчук привітала переможців конкурсу та подякувала батькам і вчителям за те, що виховують дітей в патріотичному дусі. Очільниця Хмельницької "Яворини" також поділилася досвідом роботи організації, багатьма волонтерськими справами та соціяльними й просвітницькими проєктами, які успішно впроваджують хмельницькі "яворинки".

Також на зібранні з пісенним привітанням виступила лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. братів Лепких Леся Горлицька.

Захід завершився урочистим виконанням державного славня України.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"