ВО "Свобода"

ENG

13 травня
Тернопільська "Свобода" провела звітно-виборчу конференцію
Тернопільська "Свобода" провела звітно-виборчу конференцію

13 травня 2018 року у Тернополі в актовій залі Українського дому "Перемога" відбулася звітно-виборча конференція Тернопільської обласної та міської організацій Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Участь в заході взяли голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, очільник обласної організації націоналістів Олег Сиротюк, міський голова Тернополя Сергій Надал, народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

У порядок денний було внесено низку внутрішніх організаційних, кадрових, політичних питань націоналістичної сили у м. Тернополі та області. Зокрема, звіт голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олега Сиротюка за час діяльности організації (2015‒2018 рр.) та прийняття до лав націоналістів Назара Костецького та Максима Стаюру.

Перед побратимами виступив лідер націоналістів Олег Тягнибок, який наголосив на важливості заходу як в контексті внутрішньо-організаційної роботи, так і для зовнішньо-політичного становища "Свободи" у державі. "Ми мусимо про себе чітко заявляти, оскільки те, що відбувається у нашій країні, є неприпустимим. Нині основною нашою ідеєю та метою є боротьба з олігархією ‒ причиною зубожіння українців. Від володіння інформацією, правильного ухвалення рішень на сесіях місцевих, районних, селищних чи сільський рад до кардинальних дій у Верховній Раді Україні і суспільних настроїв залежить доля і майбутнє нашої країни!" ‒ зауважив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"