ВО "Свобода"

ENG

20 травня
У Тернополі відзначили Свято двору
У Тернополі відзначили Свято двору

20 травня 2018 року з ініціятиви депутатів-свободівців Тернопільської міської та обласної рад Ігоря Костюка, Ігоря Баконя, Богдана Бутковського, за сприяння Тернопільського осередку ВГО "Сокіл" і громадської організації "Добрий сусід" для жителів мікрорайону "Канада" організували "Свято двору", яке провели біля будинку на вулиці Коновальця, 20.

"Свято двору ‒ радість для дітей та гарна нагода спільного проведення часу людей різного покоління. Адже така подія об'єднує не тільки мешканців конкретного двору, але і залучає до участи і громаду з сусідніх будинків. У такий спосіб можна спостерігати згуртування та налагодження добросусідських відносин", ‒ наголосив співорганізатор заходу, депутат Тернопільської міської ради від ВО "Свобода" Ігор Костюк.

Жителі будинку переконані, що такі спільні заходи згуртовують та відновлюють добросусідські взаємини. Ось як відреагували на таке свято сім'я Володимира та Мар'яни Ковальчуків: "Все чудово, все влаштовує, оскільки у нас діти, то нам потрібно, ще більше таких заходів. Хотілося б, щоб люди долучалися до впорядкування свого двору, щоб всі дотримувалися однієї думки і не були байдужі. Це є основним"!

Цей захід показав, що, об'єднавшись, можна зробити своє місто комфортнішим, починаючи з себе, зі свого двору. Нехай і маленькими кроками, проте разом прибрати, упорядкувати двір ‒ це перший і основний крок, щоб привернути увагу громадськости, які завітали на свято з сусідніх будинків, зробити щось подібне у своїх дворах.

Варто відзначити, що до святкування активно долучилися такі організації як "Добрий сусід" та "Сокіл", допоміг у проведенні святкування депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Ігор Баконь. Програма заходу була насиченою та цікавою. На гостей свята чекали розваги на будь-який смак: стрибки на батуті, стрільба з лука та страйкбольний тир, виставка зброї та рицарські бої, розмальовування облич, танцювальні конкурси, виступи під гітару тощо. Також охочі могли скуштувати солодку вати.

Своїми враженнями поділилися молодші мешканці будинку, які відзначили великою увагою можливість постріляти в тирі. Найцікавіше, що великим попитом стрільба користувалася серед дівчаток.

Загалом свято видалось веселим, цікавим та нетиповим. Адже завітали жителі різних будинків, які розглядали, розпитували, мовляв, аби нам таке зробити. Таким чином Свято двору на вулиці Коновальця, 20 своїм прикладом показує, як треба активізувати громадськість, аби в инших дворах мешканці також робили подібні заходи.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"