ВО "Свобода"

ENG

8 червня
Мер американського міста Парма назвав свободівця Сергія Надала одним із найпрогресивніших міських голів України
Мер американського міста Парма назвав свободівця Сергія Надала одним із найпрогресивніших міських голів України

Очільник Тернополя свободівець Сергій Надал та ректор Тернопільського національного енергетичного університету Андрій Крисоватий з робочим візитом відвідали американське міста Парма (штат Огайо). Під час візиту мер Парми і міський голова Тернополя підписали меморандум про встановлення побратимських зв'язків між містами.

Тім Д女тер під час свого виступу висловив бажання посилити міжнародні зв'язки, обмінятися ідеями щодо економічного розвитку міст, процесів планування та поділитися позитивним досвідом.

"Громада Парми пишається, що ми матимемо нового побратима. Я зустрічався з багатьма українськими політиками і чиновниками, в тому числі мерами українських міст. Тому можу сказати з упевненістю: міський голова Тернополя ‒ це дійсно прогресивний мер, який впроваджує сучасні методи управління містом, систему прямого народовладдя. Сергій Надал ‒ це один з найбільш прогресивних мерів України", ‒ зазначив очільник американського міста.

Після офіційної зустрічі з мером Парми та підписання важливого документа міський голова Тернополя Сергій Надал та ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий зустрілися з українською діяспорою, відвідали українські церкви.

Також українська делегація провела зустріч із представниками місцевого бізнесу, освіти та культури, взяла участь в круглому столі за участи лідерів українсько-американської спільноти.

Прес-служба ВО "Свобода"