ВО "Свобода"

ENG

8 червня
На Тернопільщині під час урочистостей підніматимуть червоно-чорний прапор
На Тернопільщині під час урочистостей підніматимуть червоно-чорний прапор

У п'ятницю, 8 червня 2018 року, під час засідання сесії Тернопільської обласної ради з ініціативи фракції ВО "Свобода" було схвалено рішення "Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Тернопільської області".

У ньому, зокрема, йдеться: "Рекомендувати здійснювати підняття (встановлення) на адміністративному будинку Тернопільської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються ограни місцевого самоврядування Тернопільської області, прапора національно-визвольної боротьби українського народу у дати, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яті Героїв…".

"Нарешті, опісля тривалої паузи в роботі сесії Тернопільської обласної ради, попри складнощі, конфліктні ситуації і бурхливі перипетії нам, націоналістам, вдалося приступити до конструктивної, практичної, ідейної роботи щодо втілення націоналістичних поривів, суспільних інтересів громади краю, відстоювання своїх прав і обов'язків у суспільстві! Ухвалення цього рішення є надважливим на шляху розвитку боротьби за національну гідність, честь і славу українського народу! Я вважаю, у цьому випадку коментарі зайві. Кожен повинен розуміти у важливість ухвалення цього рішення!" - зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк.

Прес-служба ВО "Свобода"