ВО "Свобода"

ENG

20 червня
Тернопільська міська та районна ради уклали договір про міжб'юджетний трансферт на освітні послуги
Тернопільська міська та районна ради уклали договір про міжб'юджетний трансферт на освітні послуги

Депутати міської ради затвердили договір про міжб'юджетний трансферт на 2018 рік між Тернопільською районною та Тернопільською міською радою. Відповідно до цього документу, районна рада передаватиме кошти у вигляді міжб'юджетного трансферту в б'юджет Тернополя за отримання дітьми, які зареєстровані у Тернопільському районі, освітніх послуг в міських дошкільних навчальних закладах.

"Раніше такі міжб'юджетні трансферти з Тернопільською міською радою уклали Байковецька та Залозецька громади. Враховуючи це, діти і цих об'єднаних громад, а відтепер і з Тернопільського району, зможуть безкоштовно навчатися у дитячих садочках Тернополя, оскільки оплату за них здійснять їхні сільські та районні ради, ‒ пояснив міський голова Сергій Надал. ‒ Загалом дитячі садки з Тернопільського району відвідує 382 дитини, з них район буде оплачувати за відвідування лише 341-ї дитини, які проживають у тих населених пунктах, де немає дитячих садочків. Тернопільська районна рада проаналізувала мережу закладів дошкільної освіти району і вилучила зі списку ті населені пункти, у яких діють дошкільні навчальні заклади".

Оплата здійснюватиметься за фактичне відвідування дітьми садочку, тож у разі відсутности такої угоди, батьки самостійно сплачують кошти за дні відвідування дитиною закладу дошкільної освіти. Врахувавши звернення батьків та керівників дошкільних закладів, оплата за одержані послуги у закладах буде проводитися до 10 числа наступного місяця.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"